Anasayfa / GÜNDEM / Ankara’nın Yükselen Değeri: Akyurt
Ankara'nın Yükselen Değeri: Akyurt

Ankara’nın Yükselen Değeri: Akyurt

İstanbul’da hızla artan konut projelerinin beraberinde getirdiği hızlı kentleşme, konut sıkışıklığı ve arsa stoğunun hızla erimesi yatırımcı firmaları ve alıcıları alternatif bölgelere yönlendiriyor. Bu bölgelerin başında da özellikle birçok prestijli konut projesine en sahipliği yapan başkentimiz Ankara geliyor.

ak1

Ankara’da değerini yıllardır muhafaza eden Çankaya, Oran, Yenimahalle gibi bölgelerin yanı sıra son dönemlerde yapılan yatırımlarla gözde bir bölge haline gelen Akyurt, Ankara’nın dikkat çeken ve değeri giderek yükselen bölgeleri arasındaki yerini alıyor.

ak2

Hızla yapılan alt yapı yatırımları, ulaşım aksanının genişlemesi ve merkezden başlayıp giderek yayılan şehirleşme çalışmaları ile Akyurt yakın bir gelecekte Ankara’nın gözdesi olmaya aday.

ak3

Eski ismi Ravlı olan ve Ankara’nın değeri hızla yükselen ilçelerinden biri olan Akyurt, kuzeyinde Çubuk, doğusunda Kalecik, batısında Pursaklar Güneybatısında Elmadağ ilçeleri ile komşu konumunda. 390 kadar sanayi kuruluşunun yer aldığı bölgede yaklaşık 30 bin kişi yaşıyor. Aynı zamanda Gazi Üniversitesi kampüsünün de yer aldığı Akyurt bölgesi yatırım değeri her geçen gün artan, konut almak isteyen herkesin değerlendirmek isteyeceği bir bölge haline geliyor.

ak4

Peki Ankara Akyurt bölgesinde hangi projeler yer alıyor?

ANKARA AKYURT KONUT PROJELERİ

Natura City

natura

Natura Gayrimenkul tarafından Ankara Akyurt bölgesinde hayata geçirilen Natura City projesi Ankara’ya yeni bir renk katmaya hazırlanıyor. Proje bünyesinde yer alan okulu, oteli, çarşısı, rezidansları, villaları, sineması, kafeleri, restoranları, kültürel etkinlikleri ve iş merkezleriyle bölgeye yeni bir yaşam getiriyor. Natura City; Ankarayı keyifli yaşamak isteyenler için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş özel bir proje. Burada mutlu olmanız için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hayata geçiyor.

d1

Birçok konut tipinin yer alacağı Natura City Ankara’da, Mandalina bahçeleri ve üzüm bağlarının içinde yer alan daireler, bağımsız yaşam sunan lüks villalar ve rezidanslar her ihtiyaca hitap ediyor. Size özel spa/wellness merkezi ve otoparklarla bir şehirden beklediğiniz her şeyin yer aldığı projede, kapalı havuzdan son model ekipmanlarla dolu spor merkezine kadar birçok alternatif bulunuyor.

natura 2

124 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Natura City, 1.500 konut, 25 lüks villa, 500 rezidans, 5 yıldızlı otel, kolej, dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarının yer alacağı alışveriş caddesi, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, hamam, saunanın yer aldığı spa merkezi, yürüyüş parkurları, kafeler, restoranları ile yeni bir yaşam sunuyor.

d2

Natura City’deki restoran, kafe ve alışveriş caddesi, açık-kapalı yüzme havuzu, barbekü alanları ve daha birçok seçenekle daire sahiplerinin her anı renkli geçecek. Ankara’yı, Ankara’dan kopmadan yaşamak isteyenler için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir proje olan, Natura City, Ankara’nın yeni yaşam merkezi olacak. Üstelik yeşilin her tonunu barındıran çok özel peyzaj mimarisiyle de Ankaralıların yeşile olan özlemini karşılayacak.

d3

Ankara Esenboğa Havalimanı’na 5 km uzaklıkta bulunan Natura City; Ankara Uluslararası Fuar Alanı ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin ortasında bulunuyor. Ayrıca civarında Otonomi, Man, Ülker ve Aselsan gibi şirketlerin bulunduğu değerli bir noktada yükseliyor.

d4
www.naturacity.com.tr

Tel:0216 5042690-84-61

Otonomi

o1

Otomobil alışveriş algısını yaşam donatılarıyla güçlendiren Avrupa’nın ilk ve en özel yapılanması olarak hayata geçirilen Otonomi projesi Ankara Akyurt’ta yükseliyor. Sağlayacağı iş gücü, oluşturacağı sinerji, ekonomiye katacağı katma değer ile yükselen yatırım ve güvenli ticaretin merkezi olan Otonomi, Ankara Esenboğa Havalimanı’na 3 km. mesafede, Özal Bulvarı üzerinde yer alıyor.

o2

Metro hattına entegre konumu, Ankara Fuar Alanı olarak geliştirilecek Özel Proje Alanı (ÖPA) ile çevrelenmiş oluşu ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kampüsü’ne yakınlığı ile göz dolduran Otonomi projesi özel konsept alışveriş köyü, restaurant ve kafeteryaları, banka şubeleri, oteli, yeşil alanları, camisi, akaryakıt istasyonu gibi bir şehrin minyatür özetini yansıtan donatıları ile yaşam merkezi haline gelecek.

o3

http://otonomi.com.tr/

0 312 398 20 20

İlginizi Çekebilir

Uptown İncek Konutları'nda "şehir İçinde şehir"

Uptown İncek Konutları’nda “şehir İçinde şehir”

Ankara’nın İncek bölgesinde yaşamın başladığı UPTOWN İncek konut projesi, sosyal donatı alanları ile tatili bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir