Anasayfa / DEKORASYON / Anneler Günü İçin Hediye Alternatifi
Anneler Günü İçin Hediye Alternatifi

Anneler Günü İçin Hediye Alternatifi

Hayatımızın mimarı ve en değerli varlığımız annelerimiz… Bu sene Anneler Günü’nde annenize, iç açacak ve güzel bir dinlenme alanı yaratan bir hediye verebilirsiniz. Yılın en anlamlı günü olan ‘’Anneler Günü’nde’’, annenizi Loda Mobilya’nın konforlu ve sağlam tasarımı ‘’Filum Berjer’’ ile sevindirin.

Annenizi Konforla Buluşturun

Anneniz, günün yorgunluğunu üzerinden atarken; kahvesini yudumlayacağı, hoş sohbetler edebileceği özel ortamları hak eder. Tüm beğenileri üzerine çeken Filum Berjer ile annenize, anneniz kadar özel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Annelerimizin tabiriyle ‘’el emeği göz nuru’’ olarak tasarlanan Filum Berjer, sırt kısmında bulunan deri ipler, sırt ve boyun yastığı ile annelerinize hak ettiği konforu sunuyor. El işçiliğinin ön planda olduğu Filum Berjer, iple örülmüş açık kafesi sayesinde bedeni sararak rahat bir oturum sağlıyor. Anneniz için evin en güzel yerine yerleştireceğiniz berjer, görselliği ve hafifliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.
.

İlginizi Çekebilir

Babacan Holding'ten Anneler Günü Kampanyası

Babacan Holding’ten Anneler Günü Kampanyası

Çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde hareket eden özel günlere verdiği önemle dikkat çeken Babacan Holding, Anneler Günü’nü unutmadı. Babacan Holding, 13-21 Mayıs tarihleri arasında konut alanlara özel beştaş yüzük hediye ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir