Anasayfa / GÜNDEM / Benzersiz Mimari İncek Life
Benzersiz Mimari İncek Life

Benzersiz Mimari İncek Life

Doğadan İlham Alan Tasarım, Benzersiz Bir Mimari…

5 farklı tip blok ve 2 farklı tip villa seçeneğiyle Sinpaş GYO İncek Life, zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor.

Villa Nergis İki katından da girişi mevcut Villa Nergis; 2 araçlık özel otoparkı, havuzu, geniş ve fonksiyonel bahçesiyle yaşamınıza özgürlük getiriyor.

Benzersiz Mimari Ä°ncek Life -img0

Villa Çiğdem Villa Çiğdem; 2 araçlık özel otoparkı, havuzu, geniş ve fonksiyonel bahçesiyle ferah bir yaşam sunuyor.

Lale Konakları 3 cepheli ve 2 cepheli 4+1 evlerden oluşan, hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip, geniş ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

Menekşe Konakları 3 cepheli ve 2 cepheli 3+1 evlerden oluşan Menekşe Konakları; hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Benzersiz Mimari Ä°ncek Life -img1

Kardelen Konakları 3 cepheli ve 2 cepheli 3+1 evlerden oluşan Kardelen Konakları; hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip geniş yaşama alanı sunuyor.

Leylak Evleri 3 cephesi açık 3+1 evlerden oluşuyor. Hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim yemyeşil balkonuyla rahat ve huzurlu bir hayat vaat ediyor.

Göl Kule 2+1 veya 1+1 dairelerden oluşuyor. Dış köşe 2+1 evler; kapalı mutfak, özel banyolu ebeveyn yatak odası ve manzaraya hakim balkonuyla konforlu bir hayat sunarken, iç 2+1 ve 1+1 evlerde açık mutfak ve peyzaja hakim manzara hayatınıza huzuru ve konforu getiriyor.

Benzersiz Mimari Ä°ncek Life -img2

İncek Life uygun ödeme seçenekleri sunuyor isterseniz %1 peşin, %20’si 12 ay sonra, %15’i 24 ay sonra, %15’i 36 ay sonra, %49’unu banka kredisi ile ödeyebilirsiniz.

Yeşilin Tam Ortasında, şehrin Merkezine Yakın Konumda, tertemiz havası ve özel konumuyla Ankara’nın gelecek vaat eden yeni cazibe merkezi İncek, birçok sosyal yaşam merkezine yakın konumda bulunuyor. Adeta bir vaha değerinde yüzülebilir biyolojik göleti, sayısız spor aktivitesi ve zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam vadediyor. Ayrıca çevre düzenlemesi ve peyzajında, engelli sakinlerin çoğu sosyal alandan rahatlıkla yararlanabilmesi düşünüldü.

Benzersiz Mimari Ä°ncek Life -img3

Aktivite alanlarında sizi neler bekliyor?

Yoga ve Pilates Alanı, Doğanın içinde manzaraya hakim bir noktada ağaçlarla dolu park alanının ortasında topluca yoga ve pilates aktivitelerinin yapılabileceği, içinde Uzakdoğu esintilerini barındıran bitkiler ile çevrili doğal çim ile örtülü özel alandır.

Bisiklet-Yürüyüş-Koşu Parkı, Koşu, bisiklet ve yürüyüş yollarının ayrı ayrı tanımlanmış ve kullanıma özel zemin malzemeleriyle kaplanmış yaklaşık 850 m uzunluğunda bir parkurdur.

Benzersiz Mimari Ä°ncek Life -img4

Tenis Kortu, Golf Pratik Alanı, Adrenalin Arena, yazın konser, tiyatro gibi açık hava etkinliklerinin yapılacağı, kışın ise buz pateni pisti olarak da kullanıma imkan veren ve bir seyir amfisinin olacağı performans alanıdır. Oksijen Kulüp, İçinde kapalı yüzme havuzunun da olacağı profesyonel bir grup tarafından işletilecek fitness, wellness, spa tesisidir. Yaklaşık 2700 metrekaredir.

İlginizi Çekebilir

KONUTTA “TRANSFORMASYON” DÖNEMİ

KONUTTA “TRANSFORMASYON” DÖNEMİ

Son 10 yılda özellikle gecekonduların kentsel dönüşümü ile atağa geçen inşaat sektörünün, bundan sonraki aşaması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir