Anasayfa / KENTSEL DÖNÜŞÜM / Düzel İnşaat’ın Feneryolu Projesi Satışa Çıktı
Düzel İnşaat'ın Feneryolu Projesi Satışa Çıktı

Düzel İnşaat’ın Feneryolu Projesi Satışa Çıktı

Kentsel dönüşümün en merkezi alanlarından Kadıköy Feneryolu’nda Tuğlacıbaşı mahallesinde yer alan proje, Anadolu yakasına hareket katacak. Ulaşım kolaylığı ve özellikle okullara, hastanelere yakınlığı ile dikkat çeken proje, E5 ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantı yollarının hemen yanında, Metrobüs durağına 2 dakikalık mesafede bulunuyor.

Düzel İnşaat'ın Feneryolu Projesi Satışa Çıktı

 

Teslimi 2018 sonu gibi kısa bir zaman sonra gerçekleşecek projede zemin+6 kat bulunuyor. Toplam 28 daire, brüt 82 metrekare normal, 125 metrekare dubleks alternatiflerinden oluşmakta.

 

Anadolu bölgesinin en yüksek kira getirisi sağlayabilecek bölgelerinden birinde yer alan projede, konfor ve lüksün her detayının düşünüldüğü tasarımlar, hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra kendinizi özel hissettirecek.

 

Düzel İnşaat'ın Feneryolu Projesi Satışa ÇıktıDüzel İnşaat'ın Feneryolu Projesi Satışa ÇıktıDüzel İnşaat'ın Feneryolu Projesi Satışa Çıktı

 

 

 

Düzel İnşaat A.Ş
Düzel İnşaat’ın kurucusu Mehmet Düzel, 1971 yılında İTÜ İnşaat Üniversitesini bitirmiş, 1972 yılı itibariyle yüksek mühendis ünvanıyla inşaat sektöründe söz sahibi olmaya odaklanmıştır.
Düzel İnşaat’ın 47 yıllık geçmişi olmakla birlikte yaptığı konut sayısı 3000’in üzerindedir. Yaptığı projelerde işinde tecrübeli ve başarılı kişiler ile yol birliği yapıp, çalışkan, yenilikçi ve dinamik kadrosuyla müşteri odaklı ilerleyerek pazar payını arttırmak, bununla birlikte geleceğin modern yapı ve projelerinde söz sahibi olmak, sektörün tercih edilen firması olmayı hedeflemektedir.
İletişim: Göztepe Mustafa Mazharbey sok. Polvan apt. 26/2 Kadıköy  İstanbul
Tel: 0216 565 63 23

İlginizi Çekebilir

KONUTTA “TRANSFORMASYON” DÖNEMİ

KONUTTA “TRANSFORMASYON” DÖNEMİ

Son 10 yılda özellikle gecekonduların kentsel dönüşümü ile atağa geçen inşaat sektörünün, bundan sonraki aşaması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir