Anasayfa / PROJELER / ERKA KONSEPT
ERKA KONSEPT

ERKA KONSEPT

Erka Grup’un Kağıthane’de hayata geçirdiği Erka Konsept ve Erka Panorama, 12 Ekim 2016, Çarşamba günü gerçekleştirilen basın toplantısı ile tanıtıldı.

Erka Grup’un kentsel dönüşüm projelerinin ilk adımını oluşturan Erka Konsept ve Erka Panorama’da toplam 180 daire bulunuyor. Kağıthane’de kentsel dönüşüm kapsamında, hak sahipleriyle ilk anlaşma yapan firmalardan biri olduklarını altını çizen Erka Grup Yön. Krl. Bşk. Erol Karagöz, Kağıthane’deki dönüşüme katkı yapmanın, ticari kaygının da ötesinde bir gönül borçları olduğunu dile getirdi.
Kentsel dönüşümün çok fazla emek, zaman ve sabır isteyen bir süreç olduğunu belirten Erol Karagöz “Bugün, burada yaptığımız çalışmaların ilk adımlarını Erka Konsept ve Erka Panorama ile atıyoruz. Ardından Erka Vizyon ve Erka Suadiye projeleri gelecek. Dokuz ayrı adada üç yıl içinde anlaşmaları yapılmış ve ruhsatı alınmış toplamda 1400 konut yapacağız. Bu sayıyı beş yıl içinde 5000 konuta çıkarmayı ve 1,5 milyar TL ciroya ulaşmayı amaçlıyoruz. Uzun vade deTürkiye’de konut sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz.“ dedi.

ERKA KONSEPT’DE 2+1 DAİRE 444 BİN TL.

Erka Konsept; 1+1,2+1,3+1 konut tiplerinde toplam 8360 m2 inşaat alanında yükseliyor. Daire fiyatları 444 bin TL’den başlıyor. Erka Konsept’te ödemeler; %50’si peşin, %40’ı 18 ay vade ile yapılırken, kalan %10 ‘luk kısım teslimde alınıyor. Proje Nisan 2018’de teslim edilecek.

İlginizi Çekebilir

Erka Grup Kağıthane'de 1.400 Konutluk Dönüşüme Başladı

Erka Grup Kağıthane’de 1.400 Konutluk Dönüşüme Başladı

Erka Grup’un Kağıthane’de hayata geçirdiği Erka Konsept ve Erka Panorama, 12 Ekim 2016, Çarşamba günü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir