Anasayfa / DEKORASYON / Ev Dekorasyonunun Bel Kemiği Kilerler…
Ev Dekorasyonunun Bel Kemiği Kilerler...

Ev Dekorasyonunun Bel Kemiği Kilerler…

Yeni yapılan tüm projelerde özellikle kiler alanına yer verilmektedir. Ancak kiler için ayrı bir mekanı olmayanlar bir ya da iki adet dolap kullanarak kendilerine kiler alanı yaratabilirler. Bu amaçla kullanılan dekoratif kavonoz, kutu, askı, kanca ve bunun gibi bir çok eşya şık bir kiler için kullanacağınız ince detaylardır. Özellikle kiler düzeninde kullanılacak eşyaların kategorilere göre ayrılması ve dizilmesi ve en çok kullandığınız materyallerin, ulaşabilirliği kolay yerlere konulması kiler dekorasyonundaki en önemli detaylardır.

Ev Dekorasyonunun Bel KemiÄŸi Kilerler...-img0

 

Odaya ne kadar çok ışık girerse, oda o kadar ferah duracaktır. Pencerenin önünde fazla yer kaplayan, kalın ve koyu renk kumaşlardan olan perdelerden kaçının. İçeriye ışık girmesini engelleyecek, pencere önünü kapatacak eşyaları pencere önüne koymayın. Ve özellikle kiler dolaplarınızın güneş ışığından faydalanabilen açıda yerleştirilmesine dikkat edin.

Ev Dekorasyonunun Bel KemiÄŸi Kilerler...-img1

Düzenli olarak yemek pişirilen her mutfak için işlevsel bir çözüm olan kiler dolapları, mutfakta size daha fazla hareket alanı sağlayacaktır. Pratik kullanım avantajının yanı sıra estetik anlamda da mutfak dekorasyonuna katkı sağlayan kiler dolaplarında doğal ahşabı tercih edebilirsiniz. Ahşap hem gıda maddelerinin saklanması için elverişli hem de doğal bir görünüm sunarak mutfağın daha sıcak bir görünüm kazanması için en uygun seçimdir. Kiler kullanımı ayrıca mutfağınızdaki erzak durumu hakkında daha detaylı bilgi edinmenizi de sağlayıp sürpriz durumlarla karşılaşmanızı engelleyecektir. 

 

 

İlginizi Çekebilir

Creavit Rengarek Lavabo ve Klozetleri Beğeniye Sunuyor

Creavit Rengarek Lavabo ve Klozetleri Beğeniye Sunuyor

Creavit, faklı yaşam tarzlarına hitap eden ve herkesin hayalindeki banyoya dair bir şeyler bulabileceği tasarım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir