Anasayfa / DEKORASYON / Hastahaneler Polisan’ı Tercih Etti
Hastahaneler Polisan'ı Tercih Etti

Hastahaneler Polisan’ı Tercih Etti

Türkiye’nin lider boya markası Polisan Kansai Boya, Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük projeleri ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi ile İstanbul, Bursa, Sivas, Afyon ve Elazığ’da inşa edilen kamu ve özel hastanelerinin boya tedarikçisi oldu.

Toplam 9 hastanede 2,5 milyon metrekarelik alanın boyanmasında Polisan Kansai ürünleri kullanılacak. Polisan Kansai Boya, yapımı devam eden hastanelere; antibakteriyel özelliğini küf ve mantar önleyici özelliğiyle birleştiren, çevre – insan sağlığı dostu ve T.C. Sağlık Bakanlığı Onaylı Elegans Extra – Elegans Tavan ve Astar başta olmak üzere geniş ürün portföyüyle hizmet verecek.

Türkiye’de halen Ankara, İstanbul, Bursa, Sivas, Afyon ve Elazığ’da yapımı devam eden 9 hastanede toplam 2,5 milyon metrekare alan Türkiye’nin lider boya markası Polisan Kansai’nin antibakteriyel özelliğe sahip sağlıklı ürünleriyle renklenecek.

Hastane projelerinin genelinde 450.000 metrekareye yakın tüm steril ortamlar için aranan özelliklere haiz ve onaydan geçen Polisan Elegans Extra, Elegans Tavan ve Astarları kullanılıyor. Su bazlı Elegans Extra, Elegans Tavan ve Astarları antibakteriyel özelliğini, küf ve mantar önleyici özelliğiyle birleştiriyor.

 

İlginizi Çekebilir

Güral İnşaat Bayram Kampanyası Yaptı!

Güral İnşaat Bayram Kampanyası Yaptı!

Gayrimenkul sektörünün köklü markalarından Güral İnşaat, bayrama özel kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere özel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir