Anasayfa / KAMPANYALAR

KAMPANYALAR

Greenist’ten Yüzde 12 Bayram İndirimi

Greenist’ten Yüzde 12 Bayram İndirimi

İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yer alan Greenist, Haziran sonuna kadar satış ofisine gelen müşterilerine yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor.

Daha Fazla »

Park Residences Cadde’den Bahar Kampanyası

Park Residences Cadde'den Bahar Kampanyası

Birleşik Gayrimenkul, Bağdat Caddesi’nin kalbinde yer alan projesi Park Residences Cadde’de bahara özel yeni bir kampanyaya başlıyor. İstanbul’un en gözde lokasyonunda yer alan Park Residences Cadde’de, yüzde 20 peşin ve kalanı 5 yıl vadeli ‘0’ faiz imkanı sunuluyor.

Daha Fazla »

Evinpark Ada & Tepe Rezidans’tan Kampanya

Evinpark Ada & Tepe Rezidans’tan Kampanya

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla İstanbul Anadolu Yakası’nın hızlı gelişen bölgesi Maltepe’de inşa edilen ‘Evinpark Ada & Tepe Rezidans’, Anneler Günü’ne özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor.

Daha Fazla »

Sur Yapı’dan ‘Aynen Öyle’ Kampanyası

Sur Yapı'dan 'Aynen Öyle' Kampanyası

Sur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sur Yapı, ‘Aynen Öyle’ isimli  yeni bir kampanyaya başlıyor. Sur Yapı, kampanya kapsamında sıfır peşinat ve sıfır faiz ile yatırım yapmak isteyenlere fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında ayrıca 120 ay 0,45 vade imkanı da bulunmakta.

Daha Fazla »

Babacan Holding’ten Anneler Günü Kampanyası

Babacan Holding'ten Anneler Günü Kampanyası

Çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde hareket eden özel günlere verdiği önemle dikkat çeken Babacan Holding, Anneler Günü’nü unutmadı. Babacan Holding, 13-21 Mayıs tarihleri arasında konut alanlara özel beştaş yüzük hediye ediyor.

Daha Fazla »

Gayrimenkul Seferberliği İle 5 Bin Konut Satıldı

Gayrimenkul Seferberliği İle 5 Bin Konut Satıldı

Gayrimenkulde başlatılan seferberlik tuttu. 2 ayda rekor konut satışı yapıldı. 5 bin 22 konutun kapışıldığı kampanyada, vatandaş en çok 60 ay, sıfır faizle borçlandı Vatandaşın ucuz ve lüks konuta sahip olması için gayrimenkul sektöründe başlatılan konut seferberliği rekor kırdı. Ülkenin geleceğine güvenen vatandaş kampanya hamlesine adeta hücum ederek, ilk kampanyanın satış rakamlarının çok üzerine çıktı. Emlak Konut öncülüğünde başlatılan ve …

Daha Fazla »