Anasayfa / Genel / Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi Düzenlendi
Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi Düzenlendi

Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi Düzenlendi

Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’nin ikincisi, Kale Grubu şirketlerinden Bodur Gayrimenkul ‘Altın Sponsorluğu’nda gerçekleşti.

‘Dönüşümde Kartal Modeli’ ile Türkiye’nin en kapsamlı dönüşüm çalışmalarına imza atan Kartal Belediyesi, “2. Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım” zirvesini, 10 Mayıs’ta Dragos Arkeolojik Kazı Alanı’nda düzenledi. İlki büyük ilgi gören, bu yıl ‘Daire Kartal’ projesine imza atan Bodur Gayrimenkul’ün ‘Altın Sponsorluğu’nda gerçekleşen zirvede, gayrimenkul geliştiricileri ve yöneticileri ile yatırımcı ve uzmanları aynı çatı altında buluştu.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Vahap Munyar, Metin Uca ve Servet Yıldırım’ın moderatörlüğünü yaptığı zirvede; Araştırmacı-Yazar Sunay Akın, gayrimenkul dünyasında önemli projelere imza atan geliştiriciler ve yöneticiler konuşmacı olarak katıldı. Zirvede, Kartal’ın tarihi ve kültürü, demografik yapısı, ilçede ev sahibi olmak isteyenlerin kriterleri ve neden Kartal’ı tercih ettikleri de konuşuldu.

Zirve, Kartal’ın gelişimine katkı sağlıyor

Kentsel dönüşümde örnek projeleriyle öne çıkan Kartal’a güveniyoruz” diyen Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “60 yıllık birikimiyle yapı sektörüne öncülük eden Kale Grubu, gayrimenkul sektörüne, Kartal’da hayata geçirdiği ‘Daire Kartal’ projesiyle giriş yaptı. Bodur Gayrimenkul olarak, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da proje geliştirdiğimiz için ne kadar doğru bir adım attığımızı görüyoruz. Kartal’a değer katan ve bölgenin gelişmesine katkı sağlayan bu zirvede payımız olmasından da ayrı bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

DKY Ada Projesinde Ön Talep Toplama Süreci!

DKY Ada Projesinde Ön Talep Toplama Süreci!

DKY İnşaat imzasıyla Kartal’da hayata geçirilecek olan DKY Ada lansmanı için geri sayım başladı. Merakla …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir