Anasayfa / KONUT

KONUT

Emlak Satışları Katlanacak!

Emlak Satışları Katlanacak!

Gayrimenkul danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, şu anda 4-5 milyar dolar seviyelerinde olan yabancı satışlarının önümüzdeki yıl 10 milyar dolarlar seviyelerine ulaşacağını belirtiyor.

Daha Fazla »

Jebel Ali’ye Yatırımcı İlgisi

Jebel Ali’ye Yatırımcı İlgisi

JAFZA’nın, "Daha İyi Bir İş Birliği Oluşturma" mottosuyla düzenlenen Multaqa Jafza 2017 toplantısında konuşan DP World Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sultan Ahmed bin Sulayem, “Jebel Ali Serbest Bölgesi (JAFZA) geçen yıl 470 yeni şirketin ilgisini çekti. Global ekonominin karşılaştığı zorluklara rağmen son beş yılda, yıllık ortalama yüzde 7'lik bir büyüme gerçekleştirdi. "dedi.

Daha Fazla »

Brandworks’e İki yeni marka

Brandworks’e İki yeni marka

Dinamik ve deneyimli kadrosunu, sağlam finansman kaynaklarıyla birleştirerek Türkiye inşaat sektöründe adından söz ettiren Ceylan İnşaat ve Türkiye’nin önde gelen etkinlik ve organizasyon firması Event Across Turkey’in stratejik kurumsal iletişim ve medya ilişkileri yönetimini Brandworks üstlendi.

Daha Fazla »

‘Gayrimenkul Satışında Yeni Trendler’

'Gayrimenkul Satışında Yeni Trendler'

Gayrimenkul İçin Strateji Platformu’nun (GİSP) düzenlediği, “Gayrimenkul Satışında Yeni Trendler” başlıklı yuvarlak masa toplantısı üyelerin, ‘GİSP Genç’ takımının ve gayrimenkul satış sektörününü oyuncularıyla gerçekleştirildi.

Daha Fazla »

Şehristan Konutları Satışa Çıkıyor

Şehristan Konutları Satışa Çıkıyor

HALKGYO ve ERKONUT ortaklığında hayata geçirilen ve Erzurum’un marka projeleri arasında yer alan Şehristan Konutları projesinin ticari ünitelerinin satış ihalesi 23 Mayıs’ta Erzurum Büyükşehir Belediyesi ihale salonunda gerçekleşecek.

Daha Fazla »