Anasayfa / GÜNDEM / Mina Towers ’tan Tatil Kampanyası
Mina Towers ’tan Tatil Kampanyası

Mina Towers ’tan Tatil Kampanyası

Mina Towers ’tan 30 Eylül’e kadar daire satın alanlar, Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon’da 4 gün 3 gece keyifli bir tatil fırsatı yakalıyor. Kampanyadan faydalananlar %10 peşin indirimi ve “0” faizli vadelendirmenin yanı sıra kişiye özel esnek ödeme seçeneklerinden oluşan avantajlı bir yatırımla ev sahibi olarak 1 yıl boyunca diledikleri otelde konaklama imkanı buluyor.

Başaran Yatırım Holding’in Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından Fikirtepe’de hayata geçirdiği Mina Towers, geleceğin yaşam stilini önemli bir yatırım değerine dönüştürerek bölgedeki iddiasını sürdürüyor. Ev sahibi olacaklara gelecekte hayatlarını kolaylaştıracak yaşamlarını inşa ederken keyfini şimdiden yaşamaları için tatil imkanı sunuyor. 55 m2 ile 300 m2 aralığında tasarlanan, yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen projede, 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen 20 tip daire seçenekleri yer alıyor. Geriye, kişinin önce yaşam şekline en uygun daireyi, sonra da Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon’da ayrıcalıklı tatil planından birini seçmek kalıyor.

İlginizi Çekebilir

Ramada Resort Bodrum, Enrico Macias Konseriyle Açılıyor

Ramada Resort Bodrum, Enrico Macias Konseriyle Açılıyor

The Residences at Mandarin Oriental tanıtımında sahneye çıkan Eros Ramazzotti'den sonra Enrico Macias da Ramada Resort Bodrum'un açılışında konser verecek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir