Anasayfa / GÜNDEM / Ronaldinho’nun İnanılmaz Evi!
Ronaldinho’nun İnanılmaz Evi!

Ronaldinho’nun İnanılmaz Evi!

 

Tüm zamanların en büyük futbol ustalarından biri olan Ronaldinho’nun Asıl adı Ronaldo de Assis Moreira’dur.  Fakat daha çok, “Küçük Ronaldo” anlamına gelen Ronaldhinho olarak bilinir.

21 Mart 1980 tarihinde Brezilya’nın Porto Alegre şehrinde çok fakir bir ailenin çocuğu olarak doğan Ronaldinho, Aile geçimini Ronaldinho’nun ağabeyi Assis’in futboldan kazandıklarıyla sağlamaktaydı. Ülkenin yarısından fazlasının fakirlik çektiği Brezilya’da hemen hemen her çocuğun kurtuluş yolu olarak görülen futbol Ronaldinho için de bir önemli hedefti.

 Adını ilk olarak Mısır’da yapılan 17 yaş-altı Dünya Kupası’nda gol kralı olarak duyuran Ronaldinho, ilk profesyonel anlaşmasını 1998 yılında Gremio Kulübüyle yaptı. Asıl başarısını Barcelona kulübüyle yakaladı.

Ronaldinho’nun saray yavrusu evi için; “Günlerimin büyük kısmını geçirdiğim bir yerin güzel görünmesine özen gösterdim. Bunda abartılacak bir şey yok” diyordu.

Okyanus manzaralı evde yatak odalarında kendinizi denizin içindeymiş gibi hissediyorsunuz. Üç katlı evin girişinde geniş bir salon ile hobi odaları bulunuyor. Üst katta yatak odaları yer alırken, buradaki banyo da büyüklüğüyle dikkat çekiyor. Evin en üst katında muhteşem manzaralı bir teras yer var. Bahçede ise spor sahası, yüzme havuzu, 15 arabalık garaj ile SPA alanları bulunuyor.

Ronaldinho’nun İnanılmaz Evi!-img0

İlginizi Çekebilir

İstanbul'da Arsa Daha Çok Kazandırıyor!

İstanbul’da Arsa Daha Çok Kazandırıyor!

İstanbul’da son 3 yılda konut getirisi dövizin altında kalırken arsa ise reel olarak kazandırdı. Avcılar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir