Anasayfa / GÜNDEM / Ünlüler Boğaz'dan Vazgeçemiyor
Ünlüler Boğaz'dan Vazgeçemiyor

Ünlüler Boğaz'dan Vazgeçemiyor

İstanbul deyince akla gelen ilk güzellik Boğaz’dır. Uğruna nice romanlar, şiirler yazılmış; nice senaryolara konu olmuştur.. İşte ‘Boğaziçi Aşireti’nin önemli üyeleri…

EBRU GÜNDEŞ

2010’da iş adamı Rıza Sarraf’la dünyaevine giren Ebru Gündeş, Beykoz’un gözde semtlerinden olan Kanlıca’da 26 milyonluk yalısında oturuyor.

BEREN SAAT-KENAN DOĞULU

Geçen yaz Amerika’da evlenen Beren Saat ile Kenan Doğulu, Çengelköy sırtlarında yer alan ve Boğaziçi’ni ayaklar altına seren Sultan Makamı sitesinde Sezen Aksu’ya komşu.

ALİ AĞAOĞLU

İş hayatıyla olduğu kadar renkli hayatıyla gündemden düşmeyen Ali Ağaoğlu, Boğaz’ın en güzel yerlerinden biri olan Vaniköy’de Amcazade Yalısı’nın sahibi.

ORHAN GENCEBAY

Yıllara meydan okuyan aşklarıyla herkese örnek olan ünlü çift Orhan Gencebay ve Sevim Emre, kalabalıktan uzakta, Kanlıca’da 21 milyon dolarlık yalı sahibi.

YILMAZ ERDOĞAN
Yakın dostu Beren Saat’e komşu olmak isteyen Belçim Bilgin’i kırmayan Yılmaz Erdoğan, Çengelköy sırtlarındaki Sultan Makamı Konakları’ndan yalı dairesi aldı.

HUYSUZ VİRJİN

Huysuz Virjin ya da gerçek ismiyle Seyfi Dursunoğlu, Çengelköy sırtlarındaki kendi eliyle çizdiği evinde yine kendi elinden çıkma eşyalarla yaşıyor.

TARKAN

Popçu Tarkan, İstanbul Boğazı’nın nadide koyu Tarabya’da 2.1 milyon TL değerindeki yalı dairesinde zaman zaman ikamet ediyor.

TÜRKAN ŞORAY

Türk sinemasının ‘Sultan’ı Türkan Şoray, İstanbul’un güzide semti Etiler’de, Boğaz sırtlarında uzun zamandır lüks bir villada oturuyor.

GÜLŞEN BUBİKOĞLU

Yapımcı Türker İnanoğlu’yla 1974’te hayatını birleştiren Yeşilçam’ın yıldız oyuncusu Gülşen Bubikoğlu da Kanlıca’daki yalılarında hayatını sürdürüyor.

Çağla Türk/Türkiye Gazetesi

İlginizi Çekebilir

Şahan'dan Karısına Büyük Jest

Şahan’dan Karısına Büyük Jest

Komedyen Şahan Gökbakar, Rumelihisarı’ndaki villasını eşinin üzerine yaptı, villanın kira bedeli 7 bin 500 dolar. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir